Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 225/45 R17 94V

Viking

Viking FourTech225/45 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069796458
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  73,7 €

Цена по парче

73,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот