Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 195/60 R15 88H

Viking

Viking FourTech195/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069731282
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  58,8 €

Цена по парче

58,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот