Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 195/50 R15 82H

Viking

Viking FourTech195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069731329
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  49,6 €

Цена по парче

49,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот