Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 185/60 R15 84H

Viking

Viking FourTech185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена:  53,3 €

Цена по парче

53,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,22 €

Назад кон врвот