Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 175/65 R13 80T

Viking

Viking FourTech175/65 R13 80T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069787999
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  50,9 €

Цена по парче

50,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот