Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 165/65 R14 79T

Viking

Viking FourTech165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069731206
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  43,3 €

Цена по парче

43,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот