Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 165/60 R14 75T

Viking

Viking FourTech165/60 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  55,4 €

Цена по парче

55,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот