Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 185/70 R14 88T

Viking

Viking CityTech II185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069550982
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  99,7 €

Цена по парче

99,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот