Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 185/55 R14 80T

Viking

Viking CityTech II185/55 R14 80T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069791392
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  53,1 €

Цена по парче

53,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот