Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 165/65 R14 79T

Viking

Viking CityTech II165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069551156
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  62,6 €

Цена по парче

62,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот