Споредете до 4 продукти:

Viking CityTech II 155/80 R13 79T

Viking

Viking CityTech II155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069551002
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  45,4 €

Цена по парче

45,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот