Споредете до 4 продукти:

Veloce V8505 13x5.00 D6

Veloce

Veloce V850513x5.00 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Производител:
Veloce
Ширина:
13x5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
4251145911164

Највисока цена:  50,1 €

Цена по парче

50,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,82 €

Назад кон врвот