Споредете до 4 продукти:

Veloce V5501 Rille SET 4.00 D4

Veloce

Veloce V5501 Rille SET4.00 D4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Veloce
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
4
EAN:
4040658052408

Највисока цена:  19,5 €

Цена по парче

19,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот