Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM315 125 R12 86N

Veerubber VRM315 125 R12 86N
Veerubber

Veerubber VRM315125 R12 86N

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Veerubber
Ширина:
125
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
N

Највисока цена:  105,7 €

Цена по парче

105,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,62 €

Назад кон врвот