Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM308 3.50 D17 54L

Veerubber VRM308 3.50 D17 54L
Veerubber

Veerubber VRM3083.50 D17 54L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
L
EAN:
4043981264258

Највисока цена:  96 €

Цена по парче

96 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот