Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM163 90/90 D21 54S

Veerubber VRM163 90/90 D21 54S
Veerubber

Veerubber VRM16390/90 D21 54S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
S
EAN:
4043981267372

Највисока цена:  86,3 €

Цена по парче

86,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,71 €

Назад кон врвот