Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM100 2.75 D14 43J

Veerubber

Veerubber VRM1002.75 D14 43J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
43
Индекс на брзина:
J
EAN:
4043981045314

Највисока цена:  36,44 €

Цена по парче

36,44 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,42 €

Назад кон врвот