Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM054 100/90 D10 56P

Veerubber

Veerubber VRM054100/90 D10 56P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
P
EAN:
4053949045027

Највисока цена:  55,9 €

Цена по парче

55,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,5 €

Назад кон врвот