Споредете до 4 продукти:

Veerubber VRM015 2.75 D17 46P

Veerubber

Veerubber VRM0152.75 D17 46P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Veerubber
Ширина:
2.75
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
46
Индекс на брзина:
P
EAN:
4043981279887

Највисока цена:  39,14 €

Цена по парче

39,14 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,42 €

Назад кон врвот