Споредете до 4 продукти:

Starmaxx GH-100 285/70 R19.5 150/148J

Starmaxx

Starmaxx GH-100285/70 R19.5 150/148J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Starmaxx
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
J
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  288,6 €

Цена по парче

288,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот