Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 275/45 ZR20 110W

Star Performer

Star Performer UHP 3275/45 ZR20 110W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022011510
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  73,9 €

Цена по парче

73,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот