Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 215/45 ZR18 93W

Star Performer

Star Performer UHP 3215/45 ZR18 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022011794
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  45,4 €

Цена по парче

45,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот