Споредете до 4 продукти:

Star Performer SUV-1 275/45 ZR19 108V

Star Performer

Star Performer SUV-1275/45 ZR19 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  132,1 €

Цена по парче

132,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот