Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 235/75 R15 109H

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV235/75 R15 109H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622031553
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  114,4 €

Цена по парче

114,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот