Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 225/55 R19 99V

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV225/55 R19 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622049923
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  93,6 €

Цена по парче

93,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот