Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 205/65 R15 94T

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS205/65 R15 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  51,4 €

Цена по парче

51,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот