Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 185/55 R16 87H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS185/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622058901
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  40,4 €

Цена по парче

40,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот