Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 165/65 R14 79T

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022004857
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  42 €

Цена по парче

42 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот