Споредете до 4 продукти:

Star Performer HP 1 205/60 R15 91V

Star Performer

Star Performer HP 1205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622030457
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  46,5 €

Цена по парче

46,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот