Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 205/75 R16 110/108Q

Sava

Sava Trenta M+S205/75 R16 110/108Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
Q
EAN:
5452000583499
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  112,9 €

Цена по парче

112,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот