Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 195/75 R16 107/105Q

Sava

Sava Trenta M+S195/75 R16 107/105Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
Q
EAN:
5452000583468
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот