Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 195/70 R15 104/102Q

Sava

Sava Trenta M+S195/70 R15 104/102Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
Q
EAN:
5452000583451
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  75,5 €

Цена по парче

75,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот