Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 215/65 R16 109/107T

Sava

Sava Trenta 2215/65 R16 109/107T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526069405
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  87,4 €

Цена по парче

87,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот