Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 185 R14 102/100Q

Sava Trenta
Sava Trenta
Sava

Sava Trenta185 R14 102/100Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
5452000626042
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  89,8 €

Цена по парче

89,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот