Споредете до 4 продукти:

Sava Pro Comp MC33 (ES1) 90/90 D21 54R

Sava

Sava Pro Comp MC33 (ES1)90/90 D21 54R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
90
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
R
EAN:
3838947830339

Највисока цена:  50,6 €

Цена по парче

50,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот