Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 185/65 R15 88T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000824301
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  51,5 €

Цена по парче

51,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот