Споредете до 4 продукти:

Sava Perfecta 175/65 R14 82T

Sava Perfecta
Sava Perfecta
Sava

Sava Perfecta175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000812506
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  53,2 €

Цена по парче

53,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот