Споредете до 4 продукти:

Sava MC7 130/90 D15 66R

Sava

Sava MC7130/90 D15 66R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
130
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
R
EAN:
3838947056364

Највисока цена:  85,1 €

Цена по парче

85,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот