Споредете до 4 продукти:

Sava MC32 WIN SCOOT 110/70 D16 52P

Sava

Sava MC32 WIN SCOOT110/70 D16 52P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
110
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
P
EAN:
3838947834429

Највисока цена:  55 €

Цена по парче

55 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот