Споредете до 4 продукти:

Sava MC32 WIN SCOOT 100/70 D14 53L

Sava

Sava MC32 WIN SCOOT100/70 D14 53L

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
100
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
53
Индекс на брзина:
L
EAN:
3838947830735

Највисока цена:  38,6 €

Цена по парче

38,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот