Споредете до 4 продукти:

Sava MC32 100/80 D17 52R

Sava

Sava MC32100/80 D17 52R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Sava
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
R
EAN:
3838947830001

Највисока цена:  61,1 €

Цена по парче

61,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот