Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 205/45 R16 83W

Sava Intensa UHP
Sava Intensa UHP
Sava

Sava Intensa UHP205/45 R16 83W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000543981
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
B
66 dB

Највисока цена:  110,4 €

Цена по парче

110,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,86 €

Назад кон врвот