Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 255/40 R19 100Y

Sava

Sava Intensa UHP 2255/40 R19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056764
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  117,1 €

Цена по парче

117,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот