Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 255/35 R20 97Y

Sava

Sava Intensa UHP 2255/35 R20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4038526056757
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  138,5 €

Цена по парче

138,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,72 €

Назад кон врвот