Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 255/35 R19 96Y

Sava

Sava Intensa UHP 2255/35 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000498441
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
68 dB

Највисока цена:  137 €

Цена по парче

137 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот