Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa UHP 2 215/50 R17 95Y

Sava

Sava Intensa UHP 2215/50 R17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000498298
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
66 dB

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот