Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 245/70 R16 107H

Sava Intensa SUV
Sava Intensa SUV
Sava

Sava Intensa SUV245/70 R16 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000453983
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  134,3 €

Цена по парче

134,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот