Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa SUV 235/60 R16 100H

Sava Intensa SUV
Sava Intensa SUV
Sava

Sava Intensa SUV235/60 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Sava
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000743213
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  77,8 €

Цена по парче

77,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот