Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 195/65 R15 91V

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000821935
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
67 dB

Највисока цена:  67,2 €

Цена по парче

67,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот