Споредете до 4 продукти:

Sava Intensa HP 195/65 R15 91H

Sava Intensa HP
Sava Intensa HP
Sava

Sava Intensa HP195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000707475
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  115,9 €

Цена по парче

115,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот